Background

Řekli o nás ...

  • Jana Krejčíková, předsedkyně sdružení ASD o. s.

  Když mi byla nabídnuta služba koučování od Jana Kuby, dost jsem váhala, zda ji mám přijmout nebo nikoliv, protože nemám dobré zkušenosti s muži a pro řešení jakýchkoliv vlastních problémů vyhledávám spíše společnost žen. Nakonec jsem to ale zkusila a musím říct, že nelituji. Kouč mě na první schůzce nejen zbavil mého strachu, ale navodil tak příjemnou atmosféru, že jsem se rozhodla v konzultacích pokračovat. Velmi brzy odhalil, že má zakázka má úplně jiné kořeny, než jsem si myslela a velmi efektivně jsme začali spolupracovat na jejím řešení. S koučováním jsem byla spokojená natolik, že jsem Honzu při zakládání vlastního občanského sdružení požádala o spolupráci v podobě koučování a vedení supervizí zaměstnanců organizace. Jeho služby tedy mohu ráda doporučit i ostatním.

  • Vojtěch Mejzlík, Senior Consultant - Partners Financial services, lektor a trenér v oblasti sportovních aktivit a šachu.

  V období, kdy jsem hledal optimální rozložení svého času a energie, jsem využil služeb osobního coachingu u YourSolution. Společně jsme dokázali skloubit můj velmi nabitý pracovní program s dalšími aktivitami a koníčky. Coaching obecně a pomoc v time managementu mi určitě velice pomohly. Tuto službu mohu z vnitřního přesvědčení doporučit.

  • Martina T.

  O YourSolution jsem se dozvěděla od kamaráda, který mi služby doporučil. Poradenství jsem využila ve chvíli, kdy jsem měla prezentovat svoji práci před více lidmi a věděla jsem, že bývám před větším publikem velice nervózní, což snižuje můj výkon a následný dojem. V rámci několika sezení jsem si mohla přesněji vymezit cíl, na kterém jsem chtěla zapracovat. Následně jsem si díky pomoci lépe uvědomila, které faktory se podílí na nižším výkonu a které skutečnosti mohou napomoci zlepšení mého vystupování. V rámci jednoho setkání jsem využila též videotrénink, díky němuž jsem si mohla vyzkoušet prezentaci nanečisto a tím odhalit oblasti, na které se více zaměřit. Velmi oceňuji vstřícný přístup, který je součástí jak první schůzky, tak následného upřesnění cíle a cesty k jeho naplnění. Taktéž oceňuji kladení otázek, které jsem si předtím nepoložila, ale které byly o to důležitější při hledání řešení. Jsem velmi spokojena, mohu jen doporučit.

  • Šárka L.

  V rámci koučování jsem několikrát řešila pro mě důležité věci a vždy jsem byla velmi spokojená s naší spoluprací. Vždy mi naše setkání pomohlo ujasnit celý problém a podívat se na něj z různých úhlů. Ne vždy to bylo příjemné, slyšet i otázky, které si sama klást nechci, neumím a možná ani nechci slyšet. Ale vždy jsem odcházela s tím, že vím, jaké další další kroky chci a musím udělat. Každé setkání pro mě bylo velkým přínosem.

  • Lenka V.

  S Mgr. Marií Součkovou jsem měla čest spolupracovat na několika projektech a vždy na mě udělala velký dojem hloubka i šířka jejích znalostí, vysoká úroveň jejích mezilidských dovedností a především její proaktivní a pečlivý přístup. Myslím, že je opravdovou profesionálkou . Spolupráci s Your Solution můžu více než doporučit!

  • K. S.

  Jako spokojená účastnice workshopu Jak napsat nadstandardní životopis jsem požádala i o další individuální konzultaci ohledně motivačního dopisu, jehož formulaci jsme společně vyladili. Z pohledu personalisty kvalitně napsaný životopis a motivační dopis mi pak pomohly získat pracovní příležitost v nové české bance.