Background

Všichni členové našeho týmu disponují univerzitním vzděláním v oboru psychologie, a proto ve své práci stavíme na vědecky prověřených, fungujících postupech. Naši konzultanti mají kvalifikaci pro poskytování poradenských služeb, koučování, tréninku měkkých dovedností i psychodiagnostiky. Diagnostikou pracovních charakteristik a jejich rozvojem se někteří z nás zabývají i výzkumně.

Ve svém týmu máme také konzultanty s vysokoškolským ekonomickým vzděláním a s bohatými zkušenostmi z manažerské a obchodní praxe. Díky tomu rozumíme principům trhu práce a dovedeme nahlížet perspektivou pracovníků i zaměstnavatelů.

Jsme tým odborníků, pro které je kvalitně odvedená práce s klienty na prvním místě.

Máme zkušenosti s konzultantskou činností při výběru pracovníků pro renomované zaměstnavatele, pro které jsme již realizovali stovky výběrových interview a assessment center, například pro společnosti:

  • Česká spořitelna
  • T-Mobile
  • Siemens
  • ČEZ
  • Česká pojišťovna
  • Telefónica O2

Své zkušenosti rádi předáváme svým mladším kolegům a kolegyním - jsme mentory praxí pro studenty psychologie z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity.

Usilujeme o to, aby naše služby klientům kontinuálně přinášely maximální užitek v praxi. Systematicky se proto dále vzděláváme - absolvujeme odborné výcviky a tréninky, z nichž to nejefektivnější uplatňujeme v práci s klienty.

O našich etických zásadách se můžete dozvědět po kliknutí na odkazy v pravém menu této stránky.

Za tým Your Solution, Ing. Bc. Jan Kuba, jednatel společnosti.

Chcete se o nás dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat!