Background
 • Absolventi, do toho!

  • 29. června, 2013
  News Title

  Léto začíná a v personálních agenturách se kupí životopisy čerstvých absolventů.

  Absolventi VŠ se při výběrových řízeních setkávají se silnou konkurencí nejenom z řad ostatních absolventů. O pracovní místa bojují také s lidmi, kteří jsou již na trhu práce etablovaní. Prorazit v takových podmínkách vyžaduje jasnou představu o vlastních schopnostech a aspiracích. Jak na to? Můžete třeba požádat svého kamaráda či kamarádku, aby vám řekli, v čem si myslí, že jste dobří, a v čem pokulháváte. Ukazuje se, že už taková informace od druhého člověka vám může ve výběrovém řízení pomoci. A co teprve systematická práce s profesionálem?

  Co může být výsledkem takové spolupráce? Prohlédněte si zde názorný PŘÍKLAD.

 • Aby vaše práce byla radost!

  • 15. března, 2013
  News Title

  Pokud máte potřebu neustále se něčím zaměstnávat a nedovedete si představit, že byste chvíli měli prostě jen "být", je možné, že váš přístup k práci naplňuje kritéria workoholismu, tedy závislosti na práci. Ačkoli by se mohlo zdát, že workoholici jsou ideálními pracovníky, není tomu tak. Výzkumy poukazují na řadu rizik, která jsou s workoholismem spojena. Nedostatečná kompenzace pracovního vypětí jinými aktivitami je spojena s vyšší mírou stresu, s dlouhodobým poklesem energie, a potažmo nižší kvalitou a produktivitou práce.

  Více se o workoholismu dozvíte z rozhovoru, který naše konzultantka Mgr. Marie Součková poskytla po svém vystoupení na psychologické konferenci s podtitulem: "Aby vaše práce byla radost".

 • Šťastné a veselé nejen Vánoce!

  • 10. prosince, 2012

  Využijte naši Vánoční akci a dopřejte sobě či svým blízkým hodnotné služby za zvýhodněné ceny. Věnujte dárkový certifikát s jistotou, že na Vánoce obdarovaného obšťastníte a důvod k veselosti mu přetrvá i dlouho po nich! Buďte i vy šťastní a veselí s YourSolution.cz!

  Akce se vztahuje na profesní poradenství a koučování, které s vánočním certifikátem čerpáte za jednotnou zvýhodněnou sazbu 300 Kč / 1 hodinu, tedy až s 50% slevou. V rámci úvodního setkání poskytujeme vždy 30 min navíc zdarma. Certifikát je možné vystavit na libovolný počet hodin a lze jej uplatnit v průběhu ledna a února 2013.

  Úvodní text v certifikátu rádi formulujeme tak, aby přesně vyjadřoval vaše přání, například:

  Ať získáš práci snů... Ať brzy povýšíš! Ať jsi ve své práci ještě úspěšnější! Ať se dobře rozhodneš o své pracovní kariéře.
 • Spolupráce s katedrou psychologie FSS MU

  • 25. října, 2012

  V rámci projektu "Inovace výuky psychologie" na katedře psychologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně nás na našem pracovišti navštívilo 17 studentek. Během setkání jsme jim dali možnost nahlédnout do našeho způsobu práce s klienty. Přiblížili jsme jim průběh profesního poradenství, psychodiagnostiky a koučování. Živou diskusí o naší praxi jsme jim umožnili vytvořit si konkrétnější představu o možnostech uplatnění se po absolvování studia. Jsme rádi, že jsme se mohli setkat s aktivními studenty a vzájemně se obohatit.

 • Kvalitní profesní psychodiagnostika v nabídce našich služeb

  • 1. září, 2012
  News Title

  Nově můžete využít odborného posouzení svých osobnostních předpokladů pro vaše profesní působení. Disponujeme psychodiagnostickými metodami, o jejichž kvalitě vypovídá mimo jiné jejich široké rozšíření v poradenské praxi u nás i v zahraničí (jde o oblíbené nástroje zejména v Německu). Na jejich základě vám sestavíme profil psychických charakteristik, které se promítají do způsobu, jaký uplatňujete v řešení pracovních úkolů. Díky důkladnějšímu poznání vaší osobnosti můžeme zhodnotit, jaký typ práce a jaké pracovní prostředí vám umožní nejlépe využít svých předností a jaká práce pro vás naopak není tím "pravým ořechovým".

 • Šikovné balíčky služeb za zvýhodněné ceny

  • 20. sprna, 2012
  News Title

  Na základě nejčastějších požadavků našich klientů a klientek jsme pro Vás sestavili šikovné balíčky, které představují optimální kombinaci služeb pro řešení Vaší situace. Není třeba promýšlet, jakou kombinaci služeb si zvolit - stačí se dle svého zaměření rozhodnout pro jeden z balíčků a dostane přesně to, co k dosažení svého cíle potřebujete. Jejich konkrétní náplň (např. modelové situace či trénink "měkkých" dovedností) navíc uzpůsobíme tak, aby padly na míru právě Vám. A to není vše! Díky cenovému zvýhodnění až 800 Kč získáte komplexní servis a navíc ušetříte.

 • Dlouhodobá spolupráce s ASD o. s.

  • 29. května, 2012
  News Title

  Občanské sdružení Autistický svět dětí & dospělých (ASD o. s.) a YourSolution.cz navázala dlouhodobou spolupráci v oblasti interního koučování zaměstnanců a supervize sociálních pracovníků. Díky této spolupráci může také ASD o. s. nabídnout svým členům (zejména tedy rodičům dětí s PAS) koučování od YourSolution.cz za zvýhodněné ceny.

 • Nové slevy pro dlouhodobé zakazníky

  • 15. května, 2012
  News Title

  V ceníku služeb nyní najdete cenově zvýhodněné koučování pro naše dlouhodobé klienty. Od 15. 5. 2012 máte možnost zaplatit za páté koučovací sezení poloviční cenu a desáté mít zcela zdarma. Rádi bychom tímto krokem umožnili našim klientům dlouhodobé koučování za příjemnější ceny a zároveň tím vyjádřili své poděkování za naši společnou dlouhodobou spolupráci.

 • YourSolution.cz spuštěno

  • 1. května, 2012
  News Title

  Dnes, 1. května 2012, byla oficiálně spuštěna nová verze webu YourSolution.cz. V rámci našich služeb Vám kromě koučování nově nabízíme i poradenství zaměřené na to, jak uspět v přijímacích řízeních do zaměstnání. Rozšiřujeme tak škálu možností, které můžete využít pro nalezení řešení své situace na pracovním trhu.